ZGŁOSZENIA I POMOC

 

ZGŁOSZENIA I POMOC
 

Professional Team of Ghost Hunters  PTGH
 

 

KOMUNIKAT !
 

 

 
 

Jeżeli w Twoim mieszkaniu, domu, dworku, zamku, pałacu, pubie, hotelu, biurze, zakładzie pracy dochodzi do niewytłumaczalnych zjawisk, masz wrażenie że jesteś obserwowany, nęka Cię niewidzialny byt, jesteś bezradny
i zagubiony, nie potrafisz znaleźć fachowej pomocy,
to skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoje zgłoszenie (telefon lub e-mail). Każde zgłoszenie dotyczące zjawisk paranormalnych jest dla nas interesujące, indywidualnie weryfikowane i badane. Zadzwoń lub napisz do nas,
opisz szczegółowo co Ci się przytrafiło. Jeśli posiadasz zdjęcia lub nagrania video lub audio zjawiska, to prosimy o ich załączenie do wiadomości e-mail. Zwrotnie skontaktują się z Tobą główny śledczy lub demonolog osoby z 30 letnim doświadczeniem i praktyką ze zjawiskami paranormalnymi. Prosimy o podanie w wiadomościach e-mail danych kontaktowych (telefon, e-mail, Facebook) i wskazanie dogodnej pory do rozmowy z naszymi ekspertami.
W najcięższych przypadkach oferujemy także pomoc psychologa, psychiatry, demonologa i egzorcystów.
Jesteśmy jedynymi w Polsce licencjonowanymi śledczymi zjawisk paranormalnych.
Wiara – wyznanie religijne, przynależność religijna,
status społeczny, poglądy polityczne, orientacja seksualna, mniejszości narodowe (rasa i kolor skóry) proszącego PTGH o pomoc nie ma wpływu na podjecie przez nas działań dlatego że Wszystkich i wszystkie zgłoszenia traktujemy poważnie. Priorytetowo badamy zgłoszenia dotyczące dręczenia dzieci i przypadki zagrażające zdrowiu lub życiu zgłaszającego. Zlecone nam przeprowadzenie paranormalnego śledztwa wykonujemy przy użyciu najnowszych technologii i sprawdzonych technik śledczych. Po zakończeniu badań zlecający otrzymuje raport i pakiet nagrań multimedialnych z przebiegu śledztwa.
W przypadku potwierdzenia występowania zjawisk paranormalnych służymy wskazówkami i zaleceniami co do dalszego postępowania. Zawsze Wszystkim zapewniamy 100% DYSKRECJI.Wszystkie otrzymane dane i materiały traktujemy jako POUFNE – nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

UWAGA !!!

ZESPÓŁ PTGH NIGDY OD NIKOGO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT ZA UDZIELONĄ POMOC,
ZWIĄZANĄ Z PRZEPROWADZENIEM PARANORMALNYCH ŚLEDZTW !

UWAGA !!!

ZAWSZE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM,
SŁUŻYMY BEZPŁATNĄ POMOCĄ !

UWAGA !!!

ZAWSZE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM NASZEJ POMOCY ZAPEWNIAMY :
ANONIMOWOŚĆ ORAZ PEŁNĄ DYSKRECJĘ.

Wszystkim Serdecznie Dziękujemy,
za zaufanie jakim nas darzycie

+ Niech Was Bóg Błogosławi i strzeże od zła wszelkiego +
 

 

 


 

 


 

Napisz do nas lub zadzwoń !
 

formularz
 

 

Napisz nam swoje zgłoszenie

* indicates required field

Comments are closed.