BLACK LIST

 

Na czarnej liście zamieszczamy nieudolnych, nieuczciwych
i nierzetelnych dziennikarzy, którzy wykorzystując
swój zawód w perfidny i chamski sposób
wyłudzają od nas informacje pod pretekstem przeprowadzenia wywiadu z
 PTGH działając w ten sposób na naszą niekorzyść, wykorzystując nasze
wypowiedzi w wywiadach, które nigdy nie miały miejsca
i nigdzie się nie ukazały.

Chcemy państwa przestrzec i uchronić przed takimi osobami, ludźmi podszywających się i udających dziennikarzy !
 
Nie możemy pozwolić aby nas bezpodstawnie oczerniano i mówiono bądź pisano nie prawdę, brednie i bzdury wyssane z palca bądź zdobyte pod osiedlowym zieleniakiem.

Nie tolerujemy kłamstwa, nierzetelnego pisarstwa, bujd, plotek. Tylko ludzie którzy upadli zbyt nisko mogą zachowywać się w taki sposób ! Nie poważamy dziennikarzy nie kompetentnych, którzy nie przestrzegają etyki zawodowej oraz ich nieudolny sposób działania łamiąc polskie prawo, gdyż w taki sposób działają i zachowują się ludzie bez wartości !

 

UWAGA !!!

Chcemy zaznaczyć, że wszystkie artykuły, wywiady, reportaże przeprowadzone z zespołem  PTGH  wraz ze zdjęciami czy materiałami video będą zawsze upubliczniane oraz zamieszczane na stronie bądź naszych profilach:

1. Arkadiusz G.

2. Agata W.

3. Babysweet

4. Natalia D.

 

Natalia D. jest znaną w sieci hejterką Kajetan-Bolek

Jak nisko musiała upaść dziennikarka, która ukrywa swoją tożsamość i wizerunek przed społeczeństwem, szarga w ten sposób dobre imię dziennikarstwa i rzetelności, uczciwości i wiarygodności swojej osoby i wizerunku !
Wywiadów udzielamy wg. naszych wytycznych i jest bardzo duża różnica po między wywiadami a kupnem od nas wiedzy. Chciała od nas „na krzywy ryj” zamiast kupić, gdyby była naprawdę zainteresowana tematem na poważnie !
Nie po jej myśli było że odmówiliśmy jej wywiadu ale to
 PTGH decyduje czy chcemy udzielić wywiadu i dla kogo a nie dziennikarka która nie ma podejścia ale ma focha i zawirowania psychiczno emocjonalne !
Bardzo chętnie udzieliliśmy w tym czasie wywiadu dla Pani redaktor Dominiki M. która okazała się bardzo miłą i sympatyczną osobą, z kulturą i na poziomie.
Wywiad ukazał się na jej renomowanym portalu dla którego pracuje !
Jeszcze żaden dziennikarz – redaktor komu odmówiliśmy wywiadu nie zachowywał się w taki sposób jak pani Natalia D. czyli Kajetan Bolek ale widocznie jej możliwości ją przerosły nie przygotowana była na porażkę ale to nie wywiady sportowe i pisanie bajek ! Nie można poważnie traktować dziennikarza który jest bardzo tajemniczy i jest wobec nas nie szczery (nawet nie podała nr. tel.) czyli miała z góry ustalone i zamierzone działania na naszą niekorzyść i oczernienie nas!

 

Zespół PTGH nigdy nie otrzymał zgłoszenia od rodziny czy krewnych pani Natalii D – fikcyjnego Kajetana Bolka. Wystarczy poprosić o przesłanie  na e-maila dokumentów z którymi zapoznają się i muszą podpisać przed przystąpieniem do śledztwa osoby które proszą nas o pomoc ! Wszystkie dokumenty sporządzane są w dwóch jednoznacznych egzemplarzach po jednym dla stron, ale tak ważnego szczegółu OSZUSTKA ! pani Natalia D – fikcyjny Kajetan Bolek nie przewidziała WSTYD popisała się za to swoją głupotą !

Dlatego ukrywa się jak to robią OSZUŚCI ! Jest osobą nie poważną i nie dorosła emocjonalnie oraz psychicznie że zachowuje się w taki sposób wypisując nie prawdę bez żadnego zastanowienia i jakie będę tego konsekwencje. Jak cię widzą tak cię piszą jest osobą bardzo przemądrzałą, która postradała wszystkie rozumy odpisując mi na ostatniego e-maila.

Comments are closed.