ŚLEDZTWO W WŁOCŁAWKU

 

Professional Team of Ghost Hunters  PTGH
 

ŚLEDZTWO W WŁOCŁAWKU

 

 

Zdarzają się nam niejednokrotnie przypadki kiedy przeprowadzenie paranormalnego śledztwa jest po prostu zbyteczne i byłoby nie na miejscu ze względu na rozwój sytuacji czego doświadczają domownicy.
W takich przypadkach pion badawczy zespołu przekazuję sprawę Kościołowi a Kościół wysyła wtedy do rodziny egzorcystów +
Doświadczeni egzorcyści + z wieloletnim doświadczeniem nie tylko odprawiają egzorcyzmy w Kościołach ale również udają się do domów rodzin gdzie zagnieździło się zło,
bez względu na ich miejsce zamieszania ponieważ dla doświadczonego egzorcysty + to nie jest żaden problem jeździć z posługą po Polsce do rodzin potrzebujących pomocy.
Nie jednokrotnie jeżdżąc do rodzin po całej Polsce spotkaliśmy się z głupotą i nieudolnością proboszczy
nie potrafią nic prócz „zbierania” – wymuszania datków wg. cennika „kościoła” – co jest obrzydliwością!
Ich działania są ograniczone nie tylko umysłowo
ale i terytorialnie nikt nie wystawia głowy poza swoją parafię ich głupota nie zna granic. Niektórzy księża są bardzo ograniczeni odwiedzając wiernych tylko raz w roku zbierając haracz po tzw. kolędzie.
Natomiast wierzący księża pełnią swoją posługę kapłańską co po niektórzy są duszpasterzami rodzin
przez 365 dni w roku.
Jak już zbierze się taki na odwagę i weźmie swoje 4 litery do rodziny, która zwróciła się z prośbą o pomoc kończy się to dla proboszcza właśnie w taki sposób jak przedstawia film poniżej :
 


 

Ksiądz bez WIARY oraz przez swoją głupotę i nieudolność naraża nie tylko sam siebie ale przede wszystkim naraża członków rodziny co jest bardzo niebezpieczne i nie dopuszczalne do tego typu praktyk zamiast pomóc jeszcze bardziej zaszkodzi. Nie każdy ksiądz egzorcysta +
jest z powołania i nie każdy może być duszpasterzem rodzin.
W większości przypadków w kościele katolickim są to księża nominowani przez biskupa do posługi egzorcysty tylko na kilka lat co jest idiotyczne i nie nienormalne
np. ks. Piotr G. po 10 latach zrezygnował lub został wyrzucony takie podejście i zachowanie jest naganne
i nie do pomyślenia. Egzorcystą + jest się przez całe życie,
a nie tylko na chwilę bo taka była moda lub księża popisywali się swoją głupotą przed samym sobą.
ŚP. + Gabriel Amorth posługę egzorcysty sprawował do końca swoich dni.
 
Kościół katolicki ma wszystko na sprzedaż i za wszystko niestety trzeba płacić ! Nie do pomyślenia jest, aby zapłacić księdzu 1500zł. za egzorcyzmy.
Po niżej fragment rozmowy z kobietą od której ksiądz katolicki chciał wyłudzić pieniądze za egzorcyzmy
 
 

+ BOŻE WIDZISZ I NIEGRZMISZ + !
 

Również nie powinien Państwa dziwić handel sakramentami. Nie każdą parę – narzeczeństwo stać na zapłacenie za sakrament małżeństwa 700zł czy nawet 1000zł.Tylko nie wierzący księża mają swoje taryfikatory. Jeżeli jest to wykonanie usługi sprzedaż sakramentu co jest karygodne i nie dopuszczalne zachowanie księży.
Osoby , które kupiły sakrament powinni również otrzymać potwierdzenie dowód zakupu, rachunek, paragon natomiast jeżeli była to posługa kapłańska Wierzącego księdza otrzymują sakrament małżeństwa.
 

 

Poniżej fragment rozmowy z ks. dr. hab. proboszczem jednej z Krakowskich parafii.
 
Jeżeli ks. dr. hab. nie wie co robić ?
to jeden krok do tragedii i nieszczęścia!
 
 

 
Poziom wykształcenia nie zawsze idzie w parze
z inteligencją. Nie każdy kapłan jest z powołania jak również nie każdy kapłan jest Wierzący. Zbieranie na tacę jest o wiele bezpieczniejsze niż odprawianie egzorcyzmów przez niewierzącego księdza, bez wiedzy i doświadczenia.
Nie każdy ksiądz jest cwaniczkiem i tępym bez mózgiem bluźniercą, który uważa siebie za Pana Boga + ubliżając wiernym, wyzywając od parafian.

Jako jedyni w Europie prowadzimy szkolenia praktyczne dla przyszłych księży, którzy chcieliby zostać egzorcystami. W żadnym seminarium nie prowadzi się zajęć praktycznych dla przyszłych egzorcystów dlatego tak wielkie jest zacofanie wśród księży katolickich.
 
Tylko zacofani, niedouczeni i partacze nie wierzący księża katoliccy wyśmiewają się z rodzin, które zwracają się do nich z prośbą o pomoc.
 

Comments are closed.